Luksusowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w północnej części Katowic – dzielnica Bogucice.

W ramach inwestycji prowadzonej przez Naszą partnerską firmę, powstanie nowoczesny budynek składający się z 7 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W budynku zaprojektowano 51 funkcjonalnych mieszkań o rozkładzie 2-, 3-, 4- i 5- pokojowym. Lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 31 m2 do 89 m2 zlokalizowane są na sześciu kondygnacjach naziemnych.

 

 

Na parterze i kondygnacji podziemnej dostępne są miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. W budynku znajduje się winda, która umożliwi przemieszczanie się między piętrami i podziemiem. Wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane, dzięki czemu przyszli mieszkańcy mogą maksymalnie dostosować przestrzeń do swoich potrzeb.

Zobacz wizualizacje inwestycji Lubuska23

Nowoczesna architektura oraz doskonała lokalizacja to główne zalety naszej nowej inwestycji.

Obszar, na którym realizowana jest inwestycja, położony jest w spokojnej i bardzo atrakcyjnej lokalizacji – zaledwie 2 km od ścisłego centrum Katowic. Położenie inwestycji, gwarantuje doskonałą komunikację nie tylko z Katowicami ale i całą aglomeracją śląską.

W odległości ok 500 m znajdują się Ikea, Salon Agata Meble, Centrum Handlowe Dąbrówka a także Salon Meblowy Rozdzień. Aleje Rozdzieńskiego, które oddalone są o ok 150 m od inwestycji, zapewnią szybki dojazd do centrum Katowic i Spodka, znajdujących się w odległości 2 km.

W promieniu 300 m dostępne są przystanki komunikacji miejskiej, które ułatwią wszystkim niezmotoryzowanym, dojazd do każdej części Katowic i okolicznych miast. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się również sklepy, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe i przychodnie.

blank

Zobacz rzuty apartamentów LUBUSKA23

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ INWESTYCJI

Karolina Wrońska

Poznaj Naszą ofertę !

W przypadku pytań dotyczących zakupu inwestycji służymy pomocą pod numerem telefonu : 

+48 724 206 741

+48 724 206 736

 

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.