Nieruchomości Siemianowice Śląskie

Zakup nieruchomości to często decyzja na całe życie. Wybór odpowiedniej oferty, a wraz z nią ceny lokalu, jego powierzchni oraz lokalizacji, wymaga sprecyzowanych oczekiwań i wiedzy. Jeśli potrzebujesz merytorycznego wsparcia, to najlepszym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z biura sprzedaży dewelopera, który odpowiedzialny jest za inwestycję. Agencja nieruchomości nie zawsze posiada pełne dane na temat nowych mieszkań, a poza tym prowizja, którą pobiera znacznie wpłynie na cenę nowego lokum. Biuro sprzedaży dewelopera pomoże w wyborze najlepszej opcji dostosowanej do Twoich potrzeb oraz przeprowadzi transakcję zakupu od początku do końca z uwzględnieniem wszystkich formalności. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego domu w Siemianowicach Śląskich, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo pracowników działu sprzedaży.

Aktualnie sprzedawane nieruchomości w Siemianowicach Śląskich

Nieruchomości prosto od dewelopera to wysoki standard i bezpieczeństwo każdego dnia.

Nowe Nieruchomości Siemianowice Śląskie

Domino Garden – Etap V

Poznaj nasze nowe osiedle w Siemianowicach Śląskich. Jesteśmy przekonani że znajdziesz nieruchomość odpowiadającą Twoim potrzebom.

Zakończona sprzedaż nieruchomości w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 1

Kompleks nowoczesnych apartamentów z własnym ogródkiem.

Osiedle Domino Garden Etap 2
DOMINO GARDEN ETAP 2

Kontynuacja inwestycji na osiedlu zamkniętym w Siemianowicach Śląskich.

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem.

Osiedle Domino Garden Etap 3
DOMINO GARDEN ETAP 4

Cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem.

Osiedle Domino Residence
DOMINO RESIDENCE

To nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej okolicy.

Osiedle Golf Residence
GOLF RESIDENCE

Nowoczesne, kameralne osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej.

Osiedle Domino Residence
DOMINO RESIDENCE

To nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej okolicy.

Osiedle Golf Residence
GOLF RESIDENCE

Nowoczesne, kameralne osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej.

Villa Kasztan Etap 1
VILLA KASZTAN ETAP 1

Osiedle 16 komfortowo wykończonych, wolnostojących domów jednorodzinnych.

Villa Kasztan Etap 2
VILLA KASZTAN ETAP 2
Kontynuacja budowy osiedla dwupoziomowych domów jednorodzinnych.
Villa Kasztan Etap 3
VILLA KASZTAN ETAP 3

Ostatni etap inwestycji kameralnego osiedla domów w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Bytkowskie Lawendy
BYTKOWSKIE LAWENDY 1-2

Osiedle domów szeregowych zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnej dzielnicy..

Bytkowskie Lawendy Osiedle
BYTKOWSKIE LAWENDY 3A
Domy wyższe niż w etapach I i II, co umożliwi lepsze wykorzystanie poddasza.
Osiedle Domów Bytkowskie Lawendy
BYTKOWSKIE LAWENDY 3B

Kolejna rozbudowa osiedla domów jednorodzinnych w Siemianowicach Śląskich

Domy Jednorodzinne Osiedle
BYTKOWSKIE LAWENDY 3C

Ostatni etap rozbudowy osiedla domów, których powierzchnia wynosi od 148m²

Osiedle Słoneczna Dolina
OSIEDLE SŁONECZNA DOLINA
Ekskluzywne domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z ogródkami.

Dlaczego warto mieszkać w Siemianowicach Śląskich?

Wiele osób zmęczonych życiem w mieście postanawia przeprowadzić się na wieś. Potem zaczynają się różne niedogodności z powodu lokalizacji nieruchomości, którą wybrały. Siemianowice Śląskie wychodzą naprzeciw potrzebie spokojnego i wygodnego życia w mieście. Możesz żyć tutaj wygodnie, nie rezygnując z miejskiej infrastruktury. Siemianowice są jednym z kilku najlepiej rozwijających się miast w regionie górnośląskim. Bogaty rynek pracy, przybywający inwestorzy oraz nowe projekty, sprawiają, że miasto oferuje wiele możliwości zawodowych i rozwojowych. Mieszkańcy chwalą sobie bardzo dobre węzły komunikacyjne, co sprawia, że dojazd do okolicznych metropolii i miast w całym kraju jest komfortowy. Siemianowice Śląskie to także rozbudowana sieć szkół, przedszkoli, jak również bogata oferta kulturalna. W wolnej chwili możesz zrelaksować się w parkach lub uprawiając sport na przestrzeniach do tego wyznaczonych. 

Nowe osiedle w Siemianowicach Śląskich ‒ znajdź nieruchomość odpowiadającą Twoim potrzebom

Nieruchomości z rynku pierwotnego cieszą się obecnie szczególnym zainteresowaniem klientów. Świadomi swoich potrzeb chcą oni zamieszkać w lokalu o wysokim standardzie. Poszukiwanie na własną rękę bez odpowiedniej wiedzy może okazać się nie lada wyzwaniem. Przeglądanie mnóstwa ofert, odpowiadanie na e‑maile i prowadzenie dziesiątek rozmów telefonicznych wymaga dużej ilości czasu. Warto w związku z tym zastanowić się nad zakupem nieruchomości bezpośrednio od inwestora, firmy deweloperskiej, która na swoje barki bierze wszelkie formalności, a także daje możliwość dopasowania mieszkania pod nasze oczekiwania. Sprzedaż mieszkań pod klucz stała się trendem, który tylko deweloper może zaoferować. Siemianowice Śląskie to miasto wielu ciekawych inwestycji, takich jak np. nowe osiedla. Dlaczego znalezienie nowego mieszkania bez pośrednika jest tak komfortowe? Korzystając z biura sprzedaży należącego do firmy deweloperskiej mamy pewność, żę handlowcy są bardzo dobrze zorientowani w trendach mieszkaniowych, znają potrzeby swoich klientów i dysponuje wieloma ofertami, które dopasowuje do ich preferencji. Na stronach internetowych możemy przejrzeć wizualizacje, proponowane metraże, a nawet przybliżone ceny. Brak pośrednika wpływa znacznie na cenę, a także skraca dystans pomiędzy nami i sprzedającą nieruchomość firmą, co w przypadku tak ważnego zakupu, jakim jest kupno domu lub mieszkania ma ogromne znaczenie. Wpływa to znaczenie na poziom obsługi, czujemy że mamy własnego opiekuna, który zawsze nam doradzi i pomoże. Dodatkowo na miejscu inwestycji, zawsze mamy możliwość obejrzenia samego mieszkania, okolicy, a nawet przyjrzeć się inwestycji z góry, dzięki zdjęciom wykonanym za pomocą drona. 

Ile kosztują nieruchomości w Siemianowicach Śląskich?

Ceny mieszkań podyktowane są kilkoma czynnikami takimi jak metraż, lokalizacja oraz stan budynku i wahają się w granicach od 300 do 600 tys. zł. Warto zauważyć, że wpływ na nie ma także panująca sytuacja gospodarcza i stosunek popytu do podaży. Lokale z rynku pierwotnego wyróżniają się wyższymi cenami niż te użytkowane, które często wymagają remontu. Nowe nieruchomości w Siemianowicach Śląskich można kupić w różnej cenie. Z racji pojawiania się coraz większej ilości inwestycji, każda osoba na pewno znajdzie obiekt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Rynek mieszkaniowy w rejonie Górnego Śląska jest dość zróżnicowany, a deweloperzy posiadają wiele atrakcyjnych ofert zakupu lokum bezpośrednio od nich.

Nieruchomości prosto od dewelopera ‒ wysoki standard i bezpieczeństwo każdego dnia

Nowe domy od dewelopera pozwalają zamieszkać w świeżo oddanej do użytku nieruchomości. Siemianowice Śląskie są miejscem kilku podobnych inwestycji zakończonych z sukcesem. Mowa o mieszkaniach na nowych osiedlach Domino Garden lub Dworska. Duży wybór mieszkań powoduje, że każdy ‒ rodzina z dziećmi, para lub singiel ‒ znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz zamieszkać w nowym domu, a nie masz czasu i możliwości na budowę od podstaw, oferta deweloperska będzie idealną propozycją. Wspomniane inwestycje to nowocześnie zaprojektowane, nowe domy podzielone na cztery komfortowe mieszkania. Do dyspozycji otrzymasz parter z pięknym tarasem, piętro z sypialniami oraz działkę-ogród. Ciekawa, dwupoziomowa bryła nieruchomości zaprojektowana została tak, by jej wnętrze sprawiało wrażenie przytulnego i jasnego. Widok za oknem pozwala cieszyć się otaczającą przyrodą. Nieruchomości od dewelopera zapewniają standard i komfort codziennego użytkowania. Prywatne miejsca parkingowe oraz ogrodzony teren dają poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się także o przyłączanie infrastruktury lub remonty. Nowe domy w Siemianowicach Śląskich powstają w atrakcyjnych lokalizacjach, z dala od zgiełku, ale tak, by żyło się wygodnie i by wszędzie było blisko. Siemianowice Śląskie mają dobrą sytuację ekonomiczną oraz silną pozycję w regionie. Warto zatrzymać się tutaj na dłużej.

Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji