Nowe domy Siemianowice Śląskie

Własny dom to dla nas poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Polacy, jak wynika z danych Eurostatu, inwestują coraz więcej w nowe domy oraz apartamenty. Siemianowice Śląskie i okolice oferują na sprzedaż mieszkania deweloperskie o wysokim standardzie i w komfortowej lokalizacji. Nowy dom to coś więcej niż budynek, to też ludzie, otoczenie i nowe szanse. Nowoczesny apartament od dewelopera w ciekawej lokalizacji? Dowiedz się, dlaczego warto.

Aktualnie sprzedawane domy Siemianowicach Śląskich

Domy szeregowe – zrealizuj marzenia o nowym domu w Siemianowicach Śląskich

Domy w Siemianowicach Śląskich

Domino Garden

Poznaj nowoczesne osiedle nowych domów w Siemianowicach Śląskich i dowiedz się dlaczego warto tu zamieszkać.

Zakończona sprzedaż domów w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Golf Residence
GOLF RESIDENCE

Nowoczesne, kameralne osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej.

Osiedle Domino Residence
DOMINO RESIDENCE

To nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej okolicy.

Osiedle Golf Residence
GOLF RESIDENCE

Nowoczesne, kameralne osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej.

Villa Kasztan Etap 1
VILLA KASZTAN ETAP 1

Osiedle 16 komfortowo wykończonych, wolnostojących domów jednorodzinnych.

Villa Kasztan Etap 2
VILLA KASZTAN ETAP 2
Kontynuacja budowy osiedla dwupoziomowych domów jednorodzinnych.
Villa Kasztan Etap 3
VILLA KASZTAN ETAP 3

Ostatni etap inwestycji kameralnego osiedla domów w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Bytkowskie Lawendy
BYTKOWSKIE LAWENDY 1-2

Osiedle domów szeregowych zlokalizowanych w bardzo atrakcyjnej dzielnicy..

Bytkowskie Lawendy Osiedle
BYTKOWSKIE LAWENDY 3A
Domy wyższe niż w etapach I i II, co umożliwi lepsze wykorzystanie poddasza.
Osiedle Domów Bytkowskie Lawendy
BYTKOWSKIE LAWENDY 3B

Kolejna rozbudowa osiedla domów jednorodzinnych w Siemianowicach Śląskich

Domy Jednorodzinne Osiedle
BYTKOWSKIE LAWENDY 3C

Ostatni etap rozbudowy osiedla domów, których powierzchnia wynosi od 148m²

Osiedle Słoneczna Dolina
OSIEDLE SŁONECZNA DOLINA
Ekskluzywne domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej z ogródkami.
Osiedle Domino Residence
DOMINO RESIDENCE

To nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone w zielonej okolicy.

Nowoczesne osiedle nowych domów w Siemianowicach Śląskich ‒ dlaczego warto tu zamieszkać?

Domy na sprzedaż w Siemianowicach Śląskich to inwestycja ciesząca się wśród klientów dużym zainteresowaniem. Dlaczego warto zrealizować marzenia o własnym lokalu właśnie w tym mieście? Siemianowice Śląskie to miejsce z potencjałem, które przyciąga nie tylko inwestorów, ale także osoby spoza miasta skłonne zmienić miejsce zamieszkania. Miasto dba o swoich mieszkańców, umożliwiając im spokojne i bezpieczne życie. Wspaniale rozwinięta infrastruktura oraz gospodarka, a także wiele miejsc zielonych do spędzania wolnego czasu to tylko niektóre atuty Siemianowic. Miasto oferuje bowiem bogatą ofertę rekreacyjno-wypoczynkową oraz edukacyjną. Należy wspomnieć, że Siemianowice Śląskie w rankingach miejsc, w których najlepiej się żyje, plasują się w samej czołówce. Deweloperzy coraz chętniej rozpoczynają tutaj swoje inwestycje i rozszerzają rynek mieszkań deweloperskich. Podkreślają także bardzo dobrą komunikację z Katowicami, a także pozostałymi miastami. Warto tutaj wpaść nie tylko na weekend, ale zamieszkać na całe życie.

Ile kosztuje nowy dom w Siemianowicach Śląskich?

Pandemia nie odcisnęła piętna na rynku deweloperskim. Wprost przeciwnie. Według danych zebranych przez Eurostat w pierwszych miesiącach 2020 roku sprzedano zaskakująco dużo nowych mieszkań. Tendencja ta nie uległa zmianie, ponieważ Polacy są nadal zainteresowani rynkiem pierwotnym. Nowe domy na sprzedaż w Siemianowicach Śląskich cieszą się szczególnym zainteresowaniem klientów. Koszt nowego domu bądź apartamentu waha się w granicach od 350 do 800 tys. złotych. Apartamenty oferowane na sprzedaż różnią się wielkością powierzchni oraz przynależnej im działki z ogrodem. W związku z tym cena jest zróżnicowana. Jeśli podjęliśmy decyzję co do metrażu apartamentu, poprośmy o wycenę specjalistę lub skorzystajmy z dostępnych w Internecie stron do wycen nieruchomości. Przy wycenie należy wpisać informacje takie jak miasto, w którym znajduje się nieruchomość i metraż oraz ilość pokoi. W obecnym czasie popyt na mieszkania jest tak duży, że deweloperzy uzupełniają rynek o nowe oferty.

Dlaczego warto kupić dom od dewelopera?

Zakup nowego lokum to dobra inwestycja, na której nigdy nie stracimy. Apartament od dewelopera to gwarancja standardu oraz nowoczesnej technologii wykonania, a do tego jesteśmy pierwszymi właścicielami. Nowe mieszkanie to także swoboda w aranżacji i sposobie wykończenia. W mieszkaniu z rynku wtórnego musisz dostosować się do zastanego standardu, tutaj otrzymujesz jakość, jakiej szukasz. Oferta dewelopera pozwala spełnić własne oczekiwania dotyczące nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań. Mieszkanie z rynku pierwotnego to korzystna cena i mniej biurokracji. Nie trzeba sprawdzać ksiąg wieczystych ani aktu notarialnego. Dodatkową korzyścią jest to, że nie musisz płacić prowizji dla pośrednika oraz podatku PCC. Firma deweloperska zadba o wszystkie formalności i przekaże Ci niezbędne informacje dotyczące użytkowania nowego lokum. Młode małżeństwa stojące przed wyborem budowy nowego domu lub kupna gotowego od dewelopera wybierają często drugą opcję ‒ stan deweloperski. Unikają w ten sposób piętrzących się spraw urzędowych i zyskują na czasie. Oferta mieszkań z rynku pierwotnego jest coraz bogatsza, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Domy szeregowe ‒ zrealizuj marzenia o nowym domu w Siemianowicach Śląskich

Masz już dość zgiełku miasta i poczucia niekończącego się pędu? Może przekonają Cię deweloperskie, nowe apartamenty. Siemianowice Śląskie to doskonała lokalizacja. Tutaj mieszka się spokojnie, w otoczeniu zieleni, a miasto nadal jest na wyciągnięcie ręki. W ofercie inwestycji dostępne są dwukondygnacyjne nowe apartamenty. Siemianowice Śląskie i okolice oferują podobne rozwiązania mieszkaniowe, a jednym z nich jest nowa inwestycja „Dworska”.

Osoby ceniące sobie prostotę i funkcjonalność, docenią kameralny apartament ze względu na jego estetykę i charakterystyczny, nowoczesny design. Mocna bryła obiektu przykuwa uwagę starannym wykończeniem. Apartamenty w Siemianowicach Śląskich na sprzedaż to inwestycja zasługująca na uwagę ze względu na wykorzystanie w budynkach dużych panoramicznych okien. Dzięki nowemu trendowi w stolarce okiennej do pomieszczeń dostaje się więcej naturalnego światła. Piękny widok za oknem wpływa na atrakcyjność oraz estetykę mieszkania, a także na nasz komfort życia w nim. Nowo powstały obiekt to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, dla których ważne jest bezpieczeństwo i wygoda. Domy szeregowe, apartamenty usytuowane są na ogrodzonym, zamkniętym osiedlu.

Dwupoziomowy budynek, posiada cztery mieszkania deweloperskie. Dokonując zakupu, otrzymasz część mieszkalną, która składa się z parteru (z tarasem), piętra oraz działki. Parter z dużym salonem stanowi przestrzeń dzienną, piętro zaś to m.in. pokoje sypialne. Działka z ogrodem to atut, którego nie da się przegapić. Wiele osób marzy o własnym ogrodzie, a tutaj marzenia są w zasięgu wzroku. Wracając z pracy, nie trzeba zastanawiać się, czy będzie wolne miejsce parkingowe. Każdy apartament ma wydzieloną przestrzeń parkingową, a to prawdziwy komfort. Inwestycja jest ulokowana w pobliżu strategicznych węzłów komunikacyjnych (węzeł A1, droga nr 94) i przystanków autobusowych, zatem nie musisz martwić się o dojazd do pracy i innych miejsc. Osiedle jest świetnie skomunikowane z resztą miasta. Całość dopełnia atrakcyjność okolicy, tj. otaczająca zieleń, sąsiedztwo parków oraz tras rowerowych.

Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji