Apartamenty Siemianowice Śląskie

Wybór dogodnej lokalizacji pod zakup mieszkania jest zawsze ważną decyzją. Coraz więcej osób chce mieszkać w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Warto rozważyć ofertę rynku pierwotnego, który cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem- są to coraz częściej apartamenty. Siemianowice Śląskie to nie tylko piękne i warte poznania miasto, ale także nowoczesne mieszkania deweloperskie na sprzedaż. Niebanalny design, korzystna lokalizacja oraz sąsiadująca infrastruktura to tylko część korzyści, jakie oferują obiekty.

Aktualnie sprzedawane apartamenty w Siemianowicach Śląskich

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki – idealna lokalizacja nowych apartamentów w Siemianowicach Śląskich

Apartamenty w Siemianowicach Śląskich

Domino Garden – Etap V

Poznaj nowoczesne apartamenty w Siemianowicach Śląskich na wygodnych i bezpiecznych osiedlach – idealny wybór dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zakończona sprzedaż apartamentów w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 1

Kompleks nowoczesnych apartamentów z własnym ogródkiem.

Osiedle Domino Garden Etap 2
DOMINO GARDEN ETAP 2

Kontynuacja inwestycji na osiedlu zamkniętym w Siemianowicach Śląskich.

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem francuskim. 

Osiedle Domino Garden Etap 3
DOMINO GARDEN ETAP 4

Cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem francuskim. 

Nowe apartamenty w Siemianowicach Śląskich- dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Siemianowice Śląskie to miejsce nowej inwestycji deweloperskiej i najlepiej rozwijające się miasto w rejonie górnośląskim. Dlaczego właśnie tutaj warto zrealizować swoje marzenia o komfortowym apartamencie? Czy wiesz, że Siemianowice Śląskie są w czołówce miast, w których najlepiej się mieszka? W 2018 roku opublikowany został raport, który brał pod uwagę wiele czynników, takich jak; środowisko, bezpieczeństwo, mieszkania, czas wolny lub samorząd. Dziennikarze „Polityki” wraz z naukowcami wybrali Siemianowice Śląskie obok kilku innych miast i nadali rankingowe pierwsze miejsce. Ogromne wyróżnienie, które zobowiązuje. Mieszkańcy cenią sobie spokój, wiele terenów zielonych oraz rewelacyjne skomunikowanie z Katowicami, i nie tylko. Korzystna infrastruktura i wysoki potencjał przyciągają inwestorów. Wiele małych i średnich firm decyduje się prowadzić tutaj swój biznes. Miasto ma rozbudowaną sieć placówek oświatowych. Samorząd wspiera edukację poprzez realizowanie wielu projektów unijnych.

Ceny apartamentów deweloperskich w Siemianowicach Śląskich

Trudna sytuacja na rynku nieruchomości nie wpłynęła na sprzedaż mieszkań. Obserwuje się, w przeciwieństwie do ubiegłego roku, znaczny wzrost sprzedaży mieszkań deweloperskich. W okresie od stycznia do maja 2021 roku według danych, do użytku oddano 49 841 nowych mieszkań. W samym styczniu były to wyniki rekordowe. Budowanych jest coraz więcej obiektów mieszkalnych, z powodu znacznie większego zapotrzebowania, a coraz bardziej świadomi klienci biorą pod uwagę apartamenty. Siemianowice Śląskie są miastem, w którym chętnie kupujemy mieszkania deweloperskie. Ceny mieszkań są oczywiście zróżnicowane i wahają się w granicy od 350 do 600 tys. złotych. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, spośród których możesz wybrać najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom. Wielkość mieszkania ma decydujący wpływ na jego koszt. Wybierz powierzchnię, jakiej potrzebujesz, a my dokonamy wyceny obiektu. Kupno wcale nie musi być stresujące, jeśli skorzystasz z pomocy fachowców. 

Apartamenty na wygodnych i bezpiecznych osiedlach- idealny wybór dla ciebie i twojej rodziny

Zakup komfortowego mieszkania w Siemianowicach Śląskich to bardzo dobry wybór dla rodzin ceniących sobie wygodę i nowoczesność. Wygodne apartamenty dwukondygnacyjne, posiadają różne udogodnienia. Każdy budynek wyróżnia nowoczesna i przestrzenna bryła. Duża przeszklona fasada, sprawia, że apartament jest słoneczny. Dlatego wnętrze obiektu, oświetlone naturalnym światłem korzystnie wpływa na samopoczucie. Drewniane detale w fasadzie nadają charakteru mieszkaniom deweloperskim. Apartamenty posiadają także komfortowe i wygodne kuchnie. Inwestycję wyróżnia kilka rodzajów przestrzeni, na których odpoczniesz ze swoimi bliskimi. Są to funkcjonalne tarasy, balkony oraz ogródki. Mieszkania posiadają własną działkę z ogródkiem. Jest to niewątpliwie wielki atut inwestycji. Możesz tutaj odpocząć, zrobić przyjęcie dla przyjaciół. Dla dzieci zaś będzie to idealne miejsce na zabawy. W budynku dwukondygnacyjnym znajdują się cztery apartamenty. Klient nabywa część obiektu, która obejmuje parter, piętro oraz wspomnianą działkę. Każdy budynek ma przydzielone swoje miejsca parkingowe. Obiekt został zaprojektowany w nawiązaniu do aktualnych trendów, dlatego użyte materiały i elementy wykończenia sprawiają, że apartamenty posiadają nowoczesny design. Rodziny, które zdecydują się na zakup apartamentu w Siemianowicach Śląskich, zamieszkają na osiedlach zamkniętych. Docenią to przede wszystkim osoby z dziećmi, dla których bezpieczeństwo i komfort są najważniejsze. Przykładem takiej inwestycji jest Dworska. Przestrzenne apartamenty wybudowane są w spokojnej oraz bezpiecznej okolicy. Teren jest grodzony oraz posiada przy wjeździe szlaban. 

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki- idealna lokalizacja nowych apartamentów w Siemianowicach Śląskich

Kiedy wyobrażamy sobie nasze wymarzone mieszkanie, widzimy oczyma wyobraźni także uroki okolicy, tj. zieleń dookoła i bliskość natury, niekoniecznie osadzone w ruchliwym centrum apartamenty. Siemianowice Śląskie idealnie wpisują się w ideę przyjemnego życia w mieście. Bez zgiełku i miejskiego hałasu. Kluczowe znaczenie dla komfortowego mieszkania ma pełna infrastruktura, usprawniająca codzienne życie. Osiedle położone jest w ustronnym miejscu i oddalone tylko kilka minut od przystanków autobusowych oraz kluczowych dróg krajowych. Stąd dojedziesz szybko i bezproblemowo do pracy, szkoły lub sklepu. Znajdująca się w pobliżu droga krajowa nr 94 oraz sąsiadujący z nią węzeł A1, zapewniają komfortowy dojazd z Siemianowic Śląskich do miast takich jak choćby Katowice, Bytom, Czeladź lub Chorzów. Okoliczna infrastruktura to różne punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola. Znajdzie się także coś dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Park Górnika oraz Park miejski to idealne miejsca na wspólny spacer z rodziną lub poranny jogging. Siemianowice Śląskie są idealnym miejscem do zamieszkania i codziennego życia. Dzięki prężnie działającemu samorządowi niemal wszystko jest tutaj na wyciągnięcie ręki!

Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji