Nowe mieszkania Siemianowice Śląskie

Inwestycje deweloperskie w rejonie górnośląskim przykuwają uwagę osób chcących kupić nowe mieszkanie. Siemianowice Śląskie to silna i bardzo dobrze rozwijająca się metropolia, gdzie można znaleźć wiele nowych ofert mieszkań deweloperskich. Coraz więcej Polaków zaczyna traktować Siemianowice Śląskie jako miasto na całe życie, dlatego przybywa działek pod nowe inwestycje deweloperskie i nowe mieszkania.

Aktualnie sprzedawane mieszkania w Siemianowicach Śląskich

Mieszkanie prosto od dewelopera – wysoki standard i bezpieczeństwo każdego dnia

Mieszkania w Siemianowicach Śląskich

Domino Garden – Etap V

Poznaj nowoczesne osiedle mieszkań deweloperskich w pięknej dzielnicy Siemianowic Śląskich i dowiedz się dlaczego warto tu zamieszkać.

Zakończona sprzedaż mieszkań w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 1

Kompleks nowoczesnych apartamentów z własnym ogródkiem.

Osiedle Domino Garden Etap 2
DOMINO GARDEN ETAP 2

Kontynuacja inwestycji na osiedlu zamkniętym w Siemianowicach Śląskich.

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem.

Osiedle Domino Garden Etap 3
DOMINO GARDEN ETAP 4

Cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty

Osiedle Domino Garden Etap 1
DOMINO GARDEN ETAP 3

Trzeci etap to apartamenty jednopoziomowe z ogrodem lub balkonem.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie deweloperskie w Siemianowicach Śląskich?

Nowe mieszkania w Siemianowicach Śląskich na sprzedaż, to wysoki standard i wygoda. Nie wymagają one przebudów i remontów oraz nakładu dodatkowych środków. Inwestycje deweloperskie to gwarancja jakości wykończenia i bezpieczeństwo transakcji. Budowa własnego domu to długotrwały proces, który musimy nadzorować i dbać o każdy szczegół. Tutaj wszelkie formalności i prace spoczywają na firmie deweloperskiej, która oddaje nowe mieszkanie do wykończenia pod klucz. Lokal powinien spełniać wszystkie wymogi związane z naszymi potrzebami ‒ metrażem, lokalizacją oraz osiedlową infrastrukturą. Inwestorzy decydują się na inwestycje w strategicznych i dobrze przemyślanych miejscach, by tam lokować nowe mieszkania. Siemianowice Śląskie rozwijają się dynamicznie i oferują swoim mieszkańcom wiele udogodnień. Dodatkowo bardzo korzystny charakter zagospodarowania przestrzennego, tzw. kompaktowość miasta, powoduje, że jest ono wzorem dla włodarzy okolicznych metropolii.

Na co zwrócić uwagę, wybierając mieszkanie w Siemianowicach Śląskich?

Zakup mieszkania to poważna decyzja, dlatego też powinna być dobrze przemyślana. Na początek warto zwrócić uwagę na lokalizację, tj. odległość posesji od pobliskich sklepów, szkół, przystanków autobusowych. Zdecyduj, które dzielnice Cię interesują. Niezmiernie ważnym elementem mieszkania jest ilość pomieszczeń, jakich potrzebujesz oraz ich układ. Inwestycje firm deweloperskich to wolnostojące domy jednorodzinne, osiedla domów szeregowych, domy w zabudowach bliźniaczych i inne.

Siemianowice Śląskie i okolice to dynamiczny rynek mieszkaniowy, na którym prosperuje wielu inwestorów. Jeśli znalazłeś wymarzoną inwestycję, za którą stoi konkretny deweloper, sprawdź informacje o nim. Strona internetowa z dotychczasowymi realizacjami pokaże, czy inwestor ma za sobą więcej projektów, czy dopiero rozpoczyna działalność. Za udane realizacje firma deweloperska uzyskuje wyróżnienia i nagrody. Wiarygodny deweloper ma przynajmniej kilka ukończonych inwestycji oraz dobrą opinię. Będzie to dodatkowy sygnał, że jest uczciwy i można z nim nawiązać współpracę.

Jak wygląda proces zakupu nowego mieszkania?

Proces zakupu nowego mieszkania od dewelopera nie jest skomplikowany. Jeśli mamy wątpliwości, zawsze warto zadawać pytania specjaliście. Pytania mogą dotyczyć między innymi takich kwestii jak: harmonogram płatności, detale wykończenia, użyte materiały, droga dojazdowa do posesji lub lokale użytkowe w pobliżu. Można je zadać drogą e‑mailową. Wygodniejszą formą dla obu stron jest jednak spotkanie, które pozwoli na bieżąco wyjaśniać wiele kwestii. Przed takim spotkaniem warto spisać kilka pytań na kartce. Jeśli masz już wybraną firmę oraz inwestycję, w biurze sprzedaży otrzymasz prospekt informacyjny dotyczący wybranego lokum. Jest to zbiór wielu ważnych informacji, takich jak: harmonogram realizacji, cena nieruchomości, standard wykończenia oraz zastosowane materiały. Jeśli zakup ma być sfinalizowany z kredytu, to należy podpisać tzw. umowę rezerwacyjną (przedwstępną). Od takiej umowy można odstąpić w przypadku negatywnej decyzji banku co do kredytu. Jeżeli posiadasz środki na kupno mieszkania, podpisana zostanie właściwa umowa deweloperska. Jej projekt sporządzony jest przez dewelopera, a następnie podpisywany u notariusza. Koszty notarialne dzielone są na pół, tj. płaci deweloper i nabywający. Ostatni etap to odbiór gotowej nieruchomości i cieszenie się własnym, nowoczesnym mieszkaniem. Wiesz już, jak kupić mieszkanie od dewelopera, a teraz dowiedz się, na czym polega wyjątkowa struktura Siemianowic Śląskich.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać? Odpowiedzią jest piękna okolica i bliskość centrum

Siemianowice Śląskie to miasto, które długo pracowało na nowy wizerunek oraz na to, by mieszkańcom żyło się wygodnie i bezpiecznie. Miasto ma strukturę kompaktową. Oznacza to, że każda dzielnica posiada swoje centrum, wokół którego skupione są różne obiekty usługowe. Sklepy, przedszkola, szkoły i punkty pocztowe. Tak zagospodarowana przestrzeń miejska sprawia, że jeśli zapiszesz dziecko na zajęcia dodatkowe, nie musisz odwozić go na nie wozić na drugi koniec miasta. Ilość terenów sprzedanych pod nowe inwestycje mieszkaniowe świadczy o tym, że ludziom dobrze się tutaj mieszka. Rozbudowana sieć komunikacyjna w okolicy nieruchomości to główna zaleta mieszkania w dobrej lokalizacji. Siemianowice Śląskie wspierają small business i są otwarte na nowych inwestorów. Przyczynia się to do rozwoju rynku pracy i niskiego bezrobocia. Czas wolny spędzisz tutaj w wielu miejscach zapewniających aktywny wypoczynek. Mieszkańcy mają do dyspozycji pływalnie miejskie, boiska, skwery, parki oraz ścieżki rowerowe. Miasto zdobyło tytuł Gminy Przyjaznej Rodzinie. Dba o atrakcje dla dzieci, osób w średnim wieku i seniorów, organizując różne imprezy i warsztaty.

Współpraca z deweloperem jest nieunikniona, jeśli decydujesz się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego. Dobry i fachowy deweloper nie tylko poprowadzi inwestycję przez wszystkie etapy, ale też wykaże się empatią i cierpliwością, odpowiadając na wszystkie pytania swoich klientów. Przed wyborem dewelopera, warto poznać jego dotychczasowe realizacje mieszkaniowe.

Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę?

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji