Brynów Park

Poznaj naszą inwestycję w Katowicach

Brynów Park

to nowa inwestycja Właścicieli firmy APSTAR.

Kameralny apartamentowiec składający się z czterech kondygnacji z komfortowo rozplanowanymi 14 apartamentami o powierzchni od 44m2 do 134m2.

W budynku znajduje się cichobieżna, przeszklona winda, która zapewnia mieszkańcom komfortową komunikację z garażu podziemnego. Dojście do apartamentów odbywa się po przezroczystej podłodze. Dodatkowym atutem jest prywatna siłownia dla mieszkańców. Kolejną zaletą Apartamentowca jest jego lokalizacja. Doskonały dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum Katowic. W najbliższej okolicy łatwy dostęp do centrów usługowych i handlowych. Dodatkowo położenie Apartamentów Brynów umożliwia bezproblemowy dojazd do głównych arterii wyjazdowych z miasta: A4 w kierunku Krakowa lub Wrocławia lub dokładnie poprzez ul. Kościuszki w stronę Bielska-Białej, czy drogą krajową nr 86 w kierunku Warszawy.

Dla osób ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek, istotnym atutem będzie sąsiedztwo dwóch rozległych, pięknych miejskich parków wypoczynkowych – Parku Tadeusza Kościuszki i Doliny Trzech Stawów.

Przestrzeń dopasowana do Ciebie

Dwupoziomowy rozkład Apartamentu pozwala na wygodną aranżację przestrzeni. Panoramiczne okna zapewnią dużą ilość ciepłego, naturalnego światła.

Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe architektura budynków zapewnia funkcjonalność pomieszczeń, a przyjaźnie rozplanowana przestrzeń wokół Apartamentów Brynów oferuje prywatność w sercu Katowic.

blank
blank
blank
blank
Rzut Apartamentu M1 77,86m2

blank

Rzut Apartamentu M2 72,53m2

blank

Rzut Apartamentu M3 i M5 55,13m2

blank

Rzut Apartamentu M4 44,73m2

blank

Rzut Apartamentu M6 72,30m2

blank

Rzut Apartamentu M7 68,88m2

blank

Rzut Apartamentu M13 118,68m2

blank

Zapytaj o ofertę

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

14 + 12 =