KOŚCIUSZKI 221

Poznaj naszą inwestycję w Katowicach

Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej na osiedlu zamkniętym w Katowicach. 

Oferujemy Państwu doskonale zlokalizowane, trzypoziomowe, nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.140 m2 znajdujące się przy ul. Kościuszki w Katowicach.

Domy są zlokalizowane w rejonie prestiżowej dzielnicy Brynów, co zapewnia ciszę i spokój przy jednoczesnej bliskości do centrum

Doskonały dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum Katowic. W najbliższej okolicy łatwy dostęp do centrów usługowych i handlowych (Galerii Libero, licznych szkół, przedszkoli, szpitali, aptek, przychodni ).

Dodatkowo położenie domów umożliwia bezproblemowy dojazd do głównych arterii wyjazdowych z miasta: A4 w kierunku Krakowa lub Wrocławia lub dokładnie poprzez ul. Kościuszki w stronę Bielska-Białej, czy drogą krajową nr 86 w kierunku Warszawy.

Dla osób ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek, istotnym atutem będzie sąsiedztwo dwóch rozległych, pięknych miejskich parków wypoczynkowych – Parku Tadeusza Kościuszki i Doliny Trzech Stawów.

Dom dopasowany do Twoich potrzeb

Trzy poziomowy rozkład domów pozwala na wygodną aranżację przestrzeni. Duże przeszklenia zapewnią dużą ilość ciepłego, naturalnego światła.

Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe architektura budynków zapewnia funkcjonalność pomieszczeń, a przyjaźnie rozplanowana przestrzeń wokół domu oferuje prywatność w sercu Katowic.

Dom składa się z:
PARTERU o powierzchni 52,64 m2, w skład którego wchodzi:
kuchnia z oknem (możliwość oddzielenia kuchni od salonu lub otwarcia na salon)
pokój dzienny
WC
garaż jednostanowiskowy

PIĘTRA I o powierzchni 54,33 m2, w skład którego wchodzą:
3 pokoje (jeden z pokoi posiada balkon) 
łazienka
pomieszczenie gospodarcze

PODDASZA o powierzchni 32,40 m2, które stanowi otwartą przestrzeń z dodatkowym balkonem. Doskonałe, klimatyczne miejsce do zorganizowania przestrzeni rekreacyjnej dla rodziny i przyjaciół.

Do każdego domu przynależy ogródek o powierzchni od ok. 145 m2 do ok. 220 m2.

 

PRZYŁADOWY RZUT PARTERU

blank

PRZYKŁADOWY RZUT PIĘTRA

blank

PRZYKŁADOWY RZUT PODDASZE

blank

PLAN OSIEDLA

blank

Zapytaj o ofertę

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

3 + 9 =