Villa Kasztan

Poznaj naszą inwestycję w Siemianowicach Śląskich

Villa Kasztan – Komfort i Elegancja

Villa Kasztan III to kontynuacja i jednocześnie ostatni etap naszej najnowszej inwestycji – kameralnego osiedla 16 komfortowo wykończonych, wolnostojących domów jednorodzinnych w Siemianowicach Śląskich. Lokalizacja osiedla w dzielnicy Bańgów sprosta oczekiwaniom zarówno rodzin, jak i młodych, aktywnych ludzi, pozwalając im cieszyć się ciszą i spokojem, nie rezygnując jednocześnie z zalet i możliwości jakie daje dobra lokalizacja. Działki usytuowane są niedaleko głównej drogi w kierunku Bytomia i Piekar Śląskich, a w przeciwnym – Czeladzi i Krakowa.

To urokliwe miejsce posiada nie tylko doskonałe zaplecze edukacyjne – szkoła, przedszkole, place zabaw; daje także możliwość poszerzenia swoich zainteresowań – w pobliżu znajduje się pole golfowe i ośrodek rekreacji konnej. Głównym założeniem całej inwestycji jest nie tylko budowa pojedynczych domów, ale stworzenie spójnego, harmonijnego i zrównoważonego pod względem estetyki i funkcjonalności osiedla, które twórczo wpisuje się w otoczenie.

Galeria

Zobacz wizualizacje Villi Kasztan

Przestrzeń dopasowana do Ciebie

Dwupoziomowy rozkład domu pozwala na wygodną aranżację przestrzeni. Panoramiczne okna zapewnią dużą ilość ciepłego, naturalnego światła, a solidne drzwi i gustowne, ekskluzywne ogrodzenie dadzą poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe architektura budynków zapewnia funkcjonalność pomieszczeń, a przyjaźnie rozplanowana przestrzeń wokół domu ofiaruje prywatność w otoczeniu zieleni. 

Galeria

Zobacz zdjęcia z Inwestycji Villi Kasztan

Prywatność i bezpieczeństwo

W celu zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa całe osiedle zostało zabezpieczone solidnym ogrodzeniem z automatyczną bramą wjazdową i parkingiem dla gości przed kompleksem. Prace budowlane prowadzone będą według najnowocześniejszych i sprawdzonych technologii uwzględniających potrzebę eksploatacji, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, a także ochronę środowiska z użyciem dobrej jakości materiałów.

Funkcjonalna i niebanalna architektura

Architektura domów jednorodzinnych doskonale harmonizuje z otoczeniem, wnosząc jednocześnie swój własny, odmienny charakter. Użycie naturalnych i szlachetnych materiałów do budowy nadaje im bezpretensjonalny i reprezentatywny wygląd. Dzięki przemyślanej i nowatorskiej wizji projektantów Villa Kasztan spełni najwyższe wymogi zarówno pod względem estetyki, funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa (osiedle jest zamknięte).

Plan Osiedla

strona etap III

Rzut Domu

 

rzut-mieszkania

Lokalizacja

lokalizacja-1

Standardy Wykończeń

Standard domu:

 • fundament – ława lana , ściany murowane z bloczków betonowych 25 cm
 • ściany zewnętrzne i wewnętrzne– pustak ceramiczny Porotherm Profi 18,8 cm, 12 cm,
 • strop– Teriva
 • dach – konstrukcja drewniana, dachówka cementowa, wyłaz dachowy, okno połaciowe
 • komin spalinowy i kominy wentylacyjne– z kształtek kominowych, podstawowa instalacja do kominka,
 • elewacja– ocieplona styropianem grubości 15cm., parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, tynk akrylowy cienkowarstwowy 1,5mm , w części kamień naturalny,
 • balustrady zewnętrzne ze szkła i stali nierdzewnej,
 • stolarka okienna– PCV, profil 5 komorowy, jednostronny kolor,
 • drzwi zewnętrzne– antywłamaniowe
 • brama garażowa – brama Hormann z napędem mechanicznym,
 • instalacja wod – kan– rury PCV i PP ,
 • instalacja elektryczna i teletechniczna– wyłączniki i gniazdka, instalacja telewizyjna, telefoniczna, dzwonek, instalacja alarmowa,
 • instalacja C.O. i gazowa– kocioł gazowy dwufunkcyjny, grzejniki stalowe, płytowe,
 • schody wewnętrzne w budynkach – żelbetowe parter – piętro, piętro-poddasze,
 • tynki wewnętrzne– gipsowe, pomalowane na biało,
 • zagospodarowanie terenu działki– kostka brukowa, trawa siana przed budynkami i z tyłu budynków, taras z kostki brukowej, ogrodzenie z tyłu budynków.

Zobacz Wizualizacje

Galeria zdjęć inwestycji Villa Kasztan

Patrycja Geppert-Sechman

Patrycja Geppert-Sechman

Specjalista ds. umów i sprzedaży

Tel : + 48 608 066 557
E-mail: patrycja@apstar.pl

Na Mapie

Zobacz lokalizację Villi Kasztanowej