BRYNÓW PARK

Poznaj naszą inwestycję w Katowicach

Brynów Park to nowa

inwestycja Właścicieli firmy APSTAR.

Kameralny apartamentowiec składający się z czterech kondygnacji z komfortowo rozplanowanymi 14 apartamentami o powierzchni                          od 44m2 do 134m2.

Lokalizacja osiedla Brynów Park w najlepszej dzielnicy Katowic – Brynowie , na ulicy Kościuszki – sprosta oczekiwaniom zarówno młodych, aktywnych ludzi (bliskość do centrum miasta) ale i osób ceniących sobie ciszę i spokój (położony tuż przy parku Kościuszki).

W budynku znajduje się cichobieżna, przeszklona winda, która zapewnia mieszkańcom komfortową komunikację z garażu podziemnego. Dojście do apartamentów odbywa się po przezroczystej podłodze. Dodatkowym atutem jest prywatna siłownia dla mieszkańców. Kolejną zaletą Apartamentowca jest jego lokalizacja. Doskonały dojazd środkami komunikacji miejskiej do centrum Katowic. W najbliższej okolicy łatwy dostęp do centrów usługowych i handlowych. Dodatkowo położenie Apartamentów Brynów umożliwia bezproblemowy dojazd do głównych arterii wyjazdowych z miasta: A4 w kierunku Krakowa lub Wrocławia lub dokładnie poprzez ul. Kościuszki w stronę Bielska-Białej, czy drogą krajową nr 86 w kierunku Warszawy.

Dla osób ceniących sobie kontakt z naturą oraz aktywny wypoczynek, istotnym atutem będzie sąsiedztwo dwóch rozległych, pięknych miejskich parków wypoczynkowych – Parku Tadeusza Kościuszki i Doliny Trzech Stawów.

 

Galeria

 

Zobacz wizualizację Apartamentu

 

 

Galeria

 

Zobacz zdjęcia Apartamentów Brynów Park

 

 

Przestrzeń dopasowana do Ciebie

Dwupoziomowy rozkład Apartamentu pozwala na wygodną aranżację przestrzeni. Panoramiczne okna zapewnią dużą ilość ciepłego, naturalnego światła.

Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe architektura budynków zapewnia funkcjonalność pomieszczeń, a przyjaźnie rozplanowana przestrzeń wokół Apartamentów Brynów oferuje prywatność w sercu Katowic.

 

Rzut Apartamentu M1 77,86m2

 

 

M1 77,86M2

Rzut Apartamentu M2 72,53m2

M2

Rzut Apartamentu M3 i M5 55,13m2

M5 55,13m

Rzut Apartamentu M4 44,73m2

m4 44,73

Rzut Apartamentu M6 72,30m2

M6 72,30m

Rzut Apartamentu M7 68,88m2

M7 68,88m2

Rzut Apartamentu M13 118,68m2

M13 118M13 118M

Lokalizacja

 

APARTAMENTY BRYNÓW LOKALIZACJA

 

Zalety osiedla

Okolica

APARTAMENTY BRYNÓW

szkoła

park

las

tramwaj

przychodnia / szpital

centrum handlowe

sklep spożywczy

przedszkole

apteka

niska zabudowa

policja

Zalety osiedla

teren zamknięty

przeszklona , cichobieżna winda

fitness club

usługi w budynku

Patrycja Geppert-Sechman

Patrycja Geppert-Sechman

Specjalista ds. umów i sprzedaży

Tel : + 48 608 066 557
E-mail: patrycja@apstar.pl