Golf Residence

Wyjątkowe osiedle przy Siemianowickim polu golfowym

Golf Residence

to nowoczesne, kameralne osiedle 10 domów w zabudowie bliźniaczej, wkomponowane w zazieleniony teren tuż przy wjeździe na Siemianowickie pole golfowe.

Jest to kompleks dwupoziomowych apartamentów z własnym ogródkiem , dzięki czemu jest to doskonała i tańsza alternatywa dla domu.Znajduje się kilkaset metrów od połączenia głównej drogi – łączącej Siemianowice, Chorzów, Bytom oraz Katowice.

Enklawa w centrum miasta

Ta wyjątkowa lokalizacja jest gwarancją zielonego i zadbanego sąsiedztwa. Inwestycja powstaje z dala od miejskiego zgiełku, ale co ważne w doskonałej komunikacji z śródmieściami kilku największych miast w aglomeracji śląskiej.
To wspaniały projekt wykonany w wysokim standardzie, zapewniający pełną infrastrukturę zarówno dla relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.

Zobacz wizualizacje domów Golf Residence

Komfortowy rozkład domu

Dwupoziomowy rozkład tego 140 m² domu, pozwala na wygodną aranżację przestrzeni.

Panoramiczne okna zapewnią dużą ilość ciepłego, naturalnego światła na parterze budynku,a nowocześnie wkomponowane rozciągające się od dachu okna na piętrze budynku doświetlą każdy z pokoi na piętrze.

blank
blank

Wygoda skrojona na miarę Twoich potrzeb

Do każdego z domów przynależy działka. Ich powierzchnie są różne – począwszy od 250 m² do 380 m² . Daje to swobodę w dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb. Przed każdym budynkiem znajdować się będzie podjazd do garażu wyłożony kostką brukową, na którym będzie można swobodnie zaparkować samochód, natomiast ogród z tarasemzapewni prywatność i pełnię relaksu.

 

Inwestycja realizowana przez APSTAR JOLANTA GEPPERT

blank
blank
MAPKA ORIENTACYJNA
blank

Zapytaj o ofertę

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

3 + 12 =