Domino Residence

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej

Domino RESIDENCE to nowe domy w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Siemianowic Śląskich.

Na inwestycje składają się 4 bliźniaki, każdy dom o powierzchni 127m2, a w nim 2 kondygnacje, garaż i duży ogród.

Bryły budynków zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni dzięki geometrycznej formie 
i przemyślanym układom pomieszczeń, a jasna elewacja i grafitowe elementy wykończenia podkreślają nowoczesność i elegancję.

Osiedle Domino Residence zaprojektowane jest z dbałością o detale i z myślą o indywidualnych potrzebach przyszłych mieszkańców, wyjątkowe miejsce na mapie Siemianowic Śląskich, w którym życie płynie wygodnie i komfortowo.

blank

Atrakcyjna Okolica

Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością zieleni, zaledwie kilka minut spacerem do Parku Górnik w którym jest plac zabaw i wiele innych atrakcji, dzięki którym można spędzić aktywnie czasu z rodziną lub samemu w towarzystwie książki i śpiewu ptaków.

Trasy Rowerowe

Dla niezmotoryzowanych blisko osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz trasy rowerowe ułatwiające szybkie poruszanie się po mieście i okolicy. Niedaleko jest również do Bażantarni oraz do Parku Miejskiego.

blank
blank

Funkcjonalna i wygodna przestrzeń

Układ domu jest dwupoziomowy i składa się ze słonecznej strefy dziennej na parterze oraz strefy nocnej z 4 sypialniami, łazienką i pralnią na piętrze.

Parter to wygodna przestrzeń z dużym salonem, który pozwala na wydzielenie części jadalnej i wypoczynkowej. W części jadalnej jest miejsce na uroczystą kolację przy dużym stole, natomiast część wypoczynkowa dzięki dużym, panoramicznym oknom powiększa się o ogród o powierzchni od ok 200 m2 do 280 m2.

Dla zwiększenia wygody kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem przy części jadalnej, co zapewnia komfort przygotowania i podania posiłków.
Do wnętrza domu prowadzą 2 oddzielne wejścia, jedno od frontu, drugie bezpośrednio z garażu, dzięki czemu po powrocie ze sklepu z łatwością można przenieść zakupy.

blank
blank
blank

W miejscu, gdzie wszystko jest blisko

Domino Residence zlokalizowane jest przy ul. Domina i ul. Budryka w urokliwej dzielnicy Michałkowice w Siemianowicach Śląskich.

Osiedle świetnie skomunikowane z resztą miasta i Metropolii dzięki bliskości przystanków komunikacji miejskiej. Ponadto szybki dojazd do największych miast aglomeracji Śląska zapewnia dostęp do drogi krajowej 94, która łączy z takim miastami jak:

Katowice (20 minut)

Chorzów (10 minut)

Czeladź (10 minut)

Bytom (12 minut)

Piekary Śląskie (15 minut)

W obrębie 5 km od adresu Domino Garden znajduje się wiele szkół, przedszkoli, sklepów, restauracji 
i innych punktów usługowych, co zapewni wygodę codziennego życia.

Nie zabraknie również miejsc na weekendowe wypady z rodziną. Tylko kilka minut spaceru dzieli mieszkańców od Parku Górnik, w którym można wypocząć czy spędzić czas na zabawach z dziećmi. Podczas krótkiej 10-minutowej przejażdżki dojechać można do Parku Miejskiego lub do Bażantarni, by pospacerować po pięknych, zielonych alejach.

Warto również wspomnieć o słynnym Parku Śląskim pełnym atrakcji, które leży zaledwie 15 minut drogi samochodem od Domino Residence.

Inwestycja realizowana przez APSTAR JOLANTA GEPPERT

W bliskiej okolicy Domino Residence:

Apteka - 6 minut spacerem

Auchan / Simply - 2 minuty samochodem

Szkoła podstawowa - 7 minut samochodem

MOSiR Michał - 12 minut spacerem

Żabka - 2 minuty samochodem

Przedszkole - 7 minut samochodem

Restauracja Papa Vito - 1 minuta samochodem

Piekarnia - 3 minuty samochodem

Śląski Klub Golfowy (11 minut samochodem)

blank

Piękno tkwi w szczegółach

Do budowy osiedla wykorzystane są materiały zapewniające stabilną i trwałą konstrukcję, która daje komfort i bezpieczeństwo na długie lata.

Całość w standardzie deweloperskim rozszerzonym (szczegóły w zakładce „opis rozszerzonego standardu”), z instalacją centralnego ogrzewania z piecem gazowym, kompletne instalacje gazowe, instalacje elektryczne i telewizyjne oraz wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie podłogowe, tynki, wylewki.

Do każdego budynku prowadzi droga wyłożona z kostki brukowej, dzięki której mieszkańcy wygodnie przekroczą próg swojego domu.

Z myślą o bezpieczeństwie teren osiedla zostanie ogrodzony, tworząc przyjazną i spokojną enklawę 
w środku miasta. Zadbamy też o małą architekturę, wykonując nasadzenia drzew lub krzewów a dla milusińskich wybudujemy plac zabaw.

Inwestycja realizowana przez APSTAR JOLANTA GEPPERT

blank
blank
blank
RZUT DOMU

blank

OPIS ROZSZERZONEGO STANDARDU WYKONANIA

blank

PLAN OSIEDLA

blank

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Napisz do nas! Nasi konsultanci odpiszą jak najszybciej.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

1 + 10 =

Skontaktuj się z nami

 

(+48) 696 199 190

info@apstar.pl

Apstar, al. Korfantego 141 a, 40-154 Katowice

p

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.