Domino Garden etap III

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Domino Garden etap III 

to nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Domina oraz ul. Budryka. 

Inwestycja znajduje się kilkaset metrów od połączenia głównej drogi – łączącej Siemianowice, Chorzów, Bytom oraz Katowice. Inwestycja znajduje się na osiedlu Domino Garden, które składa się z kompleksu dwupoziomowych apartamentów z ogródkami oraz domów w zabudowie bliźniaczej. 

Zobacz wizualizacje domów Domino Garden

Prosta a zarazem niebanalna bryła budynków, elegancka elewacja to główne zalety naszej nowej inwestycji.

Przygotowany projekt pokazuje nowoczesną formę, dającą komfort i wygodę użytkownikowi. Panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń dużą ilością naturalnego światła.

blank
blank

Wygoda dopasowana do Twoich potrzeb

Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej – domy mają powierzchnię ok 127m2. 

Do każdego domu przynależy działka – ogródek , a powierzchnie są różne począwszy od 200 m2 do 400 m2.

blank

Domy wyposażone będą w instalację centralnego ogrzewania z piecem gazowym, kompletne instalacje gazowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje elektryczne, telewizyjne oraz wodno – kanalizacyjne.

PLAN OSIEDLA

blank

Zapytaj o ofertę

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

15 + 6 =

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.