Domino Garden etap III -

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej

Domino Garden etap III 

to nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Domina oraz ul. Budryka. 

Inwestycja znajduje się na osiedlu Domino Garden, które składa się z kompleksu dwupoziomowych apartamentów z ogródkami oraz domów w zabudowie bliźniaczej.

 

 

Zobacz wizualizacje 

Wygoda dopasowana do Twoich potrzeb

Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej – domy mają powierzchnię ok 127m2. 

Do każdego domu przynależy działka – ogródek , a powierzchnie są różne począwszy od 200 m2 do 400 m2.

Domy wykonane będą w standardzie deweloperskim rozszerzonym.

Oznacza to, że wyposażone będą w instalację centralnego ogrzewania z piecem gazowym, kompletne instalacje gazowe, ogrzewanie podłogowe, instalacje elektryczne, telewizyjne oraz wodno – kanalizacyjne.

Wykonane zostaną tynki, wylewki, ogrodzenia zewnętrzne, tarasy, podjazdy. Dodatkowym atutem są nasadzenia drzew lub krzewów. 

Więcej szczegółów w zakładce „OPIS ROZSZERZONEGO STANDARDU” 

blank

Inwestycja znajduje się w okolicy drogi biegnącej w kierunku centrum Siemianowic, Chorzowa i Katowic, Piekar Śląskich, Bytomia, Czeladzi a jednocześnie, co bardzo istotne, usytuowana jest w zakątku urokliwym i zielonym.

 

blank

Prosta a zarazem niebanalna bryła budynków, elegancka elewacja to główne zalety naszej nowej inwestycji.

Przygotowany projekt pokazuje nowoczesną formę, dającą komfort i wygodę użytkownikowi. Panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń dużą ilością naturalnego światła.

blank

Nieopodal znajduje się Park Górnik z placem zabaw, zameczkiem i trasami rowerowymi, Kościół oraz Kompleks Sportowy „Michał” z wyremontowanymi basenami, sauną i jacuzzi.

 

blank

Na atrakcyjność miejsca planowej inwestycji oprócz dogodnego węzła komunikacyjnego wpływa dostępność szkół i przedszkoli oraz rozbudowana sieć sklepów oraz przystanków autobusowych.

RZUT DOMU

blank

OPIS ROZSZERZONEGO STANDARDU WYKONANIA

blank

PLAN OSIEDLA

blank

PLAN SYTUACYJNY

blank

Zapytaj o ofertę

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)

12 + 11 =

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz służą wyłącznie celom informacyjnym. Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.