Bytkowskie Lawendy - Etap III

Poznaj naszą inwestycję w Siemianowicach Śląskich

Bytkowskie Lawendy – Etap III

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy ciąg dalszy trzeciego etapu inwestycji „Bytkowskie Lawendy” B w Siemianowicach Śląskich. W nowo budowanych domach utrzymanych zostanie kilka udogodnień. Ich powierzchnie będą większe w stosunku do wcześniejszego projektu  – Bytkowskie Lawendy I i II – i będą wynosiły ok 148 m² na piętrze budynku powstanie jeszcze jeden dodatkowy pokój.

Domy będą również wyższe, co umożliwi lepsze wykorzystanie poddasza budynku, a w przyszłości wpłynie na komfort jego użytkowania. Dodatkowo w celu zwiększenia walorów estetycznych część elewacji frontowej budynków zostanie obłożona kamieniem naturalnym. Na piętrach budynków powstaną eleganckie, przeszklone balkony.

Powierzchnia działek nowych budynków będzie porównywalna do powierzchni działek z poprzednich etapów inwestycji i będzie wynosiła od ok. 150 m².

Korzystna Lokalizacja

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów każdej inwestycji developerskiej jest lokalizacja budowanych obiektów. Budowana przez nas inwestycja w Siemianowicach Śląskich – Bytkowie posiada bardzo dogodne usytuowanie.

Działka znajduje się w okolicy drogi biegnącej w kierunku centrum Siemianowic, Chorzowa i Katowic, a jednocześnie, co bardzo istotne, usytuowana jest w zakątku urokliwym i zielonym. Nieopodal znajduje się Park Górnik z placem zabaw, zameczkiem i trasami rowerowymi, Kościół oraz Kompleks Sportowy „Michał” z wyremontowanymi basenami, sauną i jacuzzi.

Na atrakcyjność miejsca planowej inwestycji oprócz dogodnego węzła komunikacyjnego wpływa dostępność szkół i przedszkoli oraz rozbudowana sieć sklepów oraz przystanków autobusowych.

Rzut Mieszkania

powierzchnie

Standardy Wykończeń

Standard domu szeregowego :

 

 • fundament – ława lana , ściany murowane z bloczków betonowych 25 cm,
 • ściany zewnętrzne i wewnętrzne – pustak ceramiczny Porotherm Profi 25 cm, 12 cm
 • strop – żelbetowy,
 • dach – konstrukcja drewniana, dachówka cementowa, wyłaz dachowy 1 szt., okno połaciowe 1 szt.,
 • komin spalinowy i kominy wentylacyjne – z kształtek kominowych, podstawowa instalacja do kominka,
 • elewacja – ocieplona styropianem grubości 15 cm., parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, tynk cienkowarstwowy 1,5 mm. kasza, w części elewacji kamień naturalny lub cegła elewacyjna ocieplenie styropianem 12 cm.
 • balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej i szkła, balustrada przy oknie łazienkowym mleczna
 • stolarka okienna – PCV, profil 5 komorowy, jednostronny kolor,
 • drzwi zewnętrzne z naświetlem górnym i bocznym,
 • brama garażowa- automatyczna z napędem,
 • instalacja wod – kan – rury PCV i PP ,
 • instalacja elektryczna i teletechniczna – wyłączniki i gniazdka, instalacja telewizyjna, telefoniczna, dzwonek, instalacja alarmowa,
 • instalacja C.O. i gazowa – kocioł gazowy jednofunkcyjny, grzejniki stalowe, płytowe,
 • schody wewnętrzne w budynkach – żelbetowe parter – piętro,
 • tynki wewnętrzne – gipsowe, pomalowane na biało,
 • zagospodarowanie terenu – podjazd z kostki brukowej, trawa siana przed budynkami i z tyłu budynków, taras z kostki brukowej, budynki od frontu ogrodzone częściowo murkami wykonanymi z kamienia naturalnego / cegły elewacyjnej, furtka, brama ;

Możliwość rozbudowy domu o

Inteligentny System FIBARO  ! 

Inteligentny System Sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia.

Automatycznie się uaktualnia. System Fibaro powiadomi Cię o zagrożeniu pożarowym. Wyśle informacje na urządzenie mobilne (np telefon), aby Cię zbudzić uruchomi syrenę alarmową oraz włączy migotanie wszystkich dostępnych świateł. Otworzy rolety, umożliwiając drogę ucieczki, wyłączy sprzęty, które mogą być odpowiedzialne za powstanie pożaru (płyta grzewcza, żelazko, prostownica itp.) oraz ODETNIE DOPŁYW GAZU. W przypadku zalania, na swój telefon otrzymasz powiadomienie o miejscu zdarzenia, a System zamknie dopływ wody do nieruchomości, minimalizując ilość rozlanej wody. W razie włamania system natychmiast ostrzeże Cię przed zagorożeniem oraz wyśle zdjęcia z kamer zainstalowanych w nieruchomości. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.

 

 

Zobacz Wizualizacje

Galeria zdjęć inwestycji Bytkowskie Lawendy

Na Mapie

Zobacz lokalizację Bytkowskie Lawendy