Budujemy
z myślą
o Tobie

Apstar – deweloper z Katowic z wieloletnim doświadczeniem

16 inwesycji
70 domów
120 apartamentów

Zobacz film promujący naszą najnowszą inwestycję – osiedle apartamentów dwupoziomowych.

Deweloper z Katowic z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Jesteśmy firmą deweloperską o z 14 letnim doświadczeniem i mocno ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Właściciele firmy wielokrotnie zostali wyróżnieni prestiżowym „Złotym Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play”, są także laureatami takich nagród jak : “Orły Śląskiego Biznesu” , “Firma z Jakością” oraz “Polski Sukces”. Jesteśmy dumni z wszystkich nagród i wyróżnień, jednak najważniejsze dla nas jest uznanie w oczach naszych klientów.

Deweloper z Katowic

Usługi deweloperskie z myślą o naszych Klientach!

Misją naszej firmy jest wspieranie klientów w dążeniu do odnalezienia własnego, wyjątkowego miejsca. Oddaliśmy już do użytku szereg domów, co oznacza spełnienie wielu marzeń o ciepłym, bezpiecznym i komfortowym domu. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do tych, którzy nie mają czasu ani ochoty na szukanie firm budowlanych i nadzorowanie budowy oraz osób szukających mieszkania lub domu w dogodnej lokalizacji w atrakcyjnej cenie.

Firma Deweloperska Apstar

Usługi deweloperskie z myślą o naszych Klientach!

Misją naszej firmy jest wspieranie klientów w dążeniu do odnalezienia własnego, wyjątkowego miejsca. Oddaliśmy już do użytku szereg nowych domów, co oznacza spełnienie wielu marzeń o ciepłym, bezpiecznym i komfortowym miejscu. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do tych, którzy nie mają czasu ani ochoty na szukanie firm budowlanych i nadzorowanie budowy oraz osób szukających nowego mieszkania lub domu w dogodnej lokalizacji w atrakcyjnej cenie. 

Poznaj naszą najnowszą ofertę nieruchomości na sprzedaż

Nowe osiedle Domino Garden – Etap III

Zobacz nowe domy i apartamenty na sprzedaż w Siemianowicach Śląskich

Osiedle Domino Garden – Etap III

Trzeci etap to łącznie 11 apartamentów, jednopoziomowe o metrażach 63 m2 i 64 m2 z ogrodem lub balkonem oraz przestronne dwupoziomowe apartamenty o metrażu od 79 m2 do 85 m2. Osiedle zlokalizowane jest w atrakcyjnej okolicy przy ul. Domina i Budryka w Siemianowicach Śląskich.

Nowe Osiedle Domino
Osiedle Domino Garden 4

Osiedle Domino Garden – Etap IV

To nowoczesna inwestycja, na którą składają się cztery kameralne budynki, a w każdym z nich tylko cztery dwupoziomowe apartamenty, do których mieszkańcy wchodzą osobnym, prywatnym wejściem. Osiedle zlokalizowane jest w atrakcyjnej okolicy przy ul. Domina i Budryka w Siemianowicach Śląskich.

Nagroda dla dewelopera Apstar za osiedle domów jednorodzinnych

blank
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w trakcie odbywających się w ostatnich dniach targach 4 Design Days Nasza firma została wyróżniona prestiżową nagrodą Housemarket Silesia Awards 2018 dla najładniejszego osiedla jednorodzinnego.
blank

Najnowsze informacje z rynku pierwotnego i działalności naszej firmy

Oddanie do użytkowania osiedla GOLF RESIDENCE
Oddanie do użytkowania osiedla GOLF RESIDENCE

W listopadzie 2017r zostały oddane do użytkowania domy przy ul. Kruczej i ul. Gawronów w Siemianowicach Śląskich – osiedle GOLF RESIDENCE. Plusem zakupu domu oddanego do użytkowanie jest znacznie...

Rozpoczęcie budowy osiedla Domino Garden
Rozpoczęcie budowy osiedla Domino Garden

W połowie sierpnia ruszyły prace budowlane związane z budową naszej najnowszej inwestycji Domino Garden w Siemianowicach Śląskich. Osiedle to, będzie osiedlem zamkniętym z dużą ilości zieleni....

Biuro Obsługi Klienta dla kupujących nieruchomości od dewelopera

blank
Zakup Nieruchomości

Dzięki temu przewodnikowi mamy nadzieję, że ułatwimy podjęcie świadomej decyzji na rynku pierwotnym jak i sam proces zakupu stanie się dużo bardziej zrozumiały…

blank
Promocja dla Inwestorów

Rusza pierwsza edycja programu premiowego „Super Sąsiad”. Poleć swojemu znajomemu zakup naszej nowej nieruchomości i odbierz dla siebie atrakcyjną nagrodę.

blank
Panel Klienta

Użytkownikiem naszego EBOK może zostać każdy, kto zawarł z nami umowę kupna / sprzedaży nowej nieruchomości, lub jest zainteresowany naszą ofertą mieszkania na sprzedaż.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 

Poznaj ofertę nowych mieszkań lub domów

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i chętnie doradzą przy wyborze nieruchomości na sprzedaż z rynku pierwotnego.